HAKKIMIZDA

Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla Emot Yapı, pek çok farklı alanda yenilikçi bakış açısı ile yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ve değer anlayışı Emot Yapı'nın değişmez ilkeleri arasında.
 
Emot Yapı, geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle İzmir’in geleceğine yatırım yapıyor. Aynı zamanda da yaşama değer katıyor. Alışılmışın dışında projeleriyle Emot Yapı, şehir içinde ve dışında yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var. Doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip. Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var.
 
Yaşam kalitesini arttıran, konut sahibi olmayı kolaylaştıran farkı bir misyona sahip sektörde fark yaratan Emot Yapı, kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla yatırım yapacağı her proje alanına, sektördeki en uygun değerle sahip oluyor. Gerçekleştirdiği büyük projelerle  konut maliyetini en aza indirmeyi hedefleyen, eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunan Emot Yapı İzmir’de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanaklar sağlıyor. Bu özel misyonuyla Emot Yapı, hem yaşam kalitesini yükseltiyor hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 
 
MİSYONUMUZ
Yenilikçi bir bakış açısı, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci ile modern yaşam alanları inşa etmek temel ilkelerimizdir.
 
Geleceği öngören yönetim anlayışımız, yapı alanında uzman kadromuz ile güvenli yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler üreterek geleceğe yatırım yapmayı hedeflemekteyiz.
 
Bu misyon ile Emot Yapı ailesi olarak sektöre ve ülkemize değer katıyoruz ve güven inşa ediyoruz.
 
VİZYONUMUZ
Doğal dengeyi koruyan, yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran, her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan, Emot Yapı ailesi bu vizyonu ile, önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çağdaş muassır medeniyetler seviyesi üzerine çıkmak olarak belirttiği ülkemizin vizyonunu kendisine rehber edinmiş ve bundan sonra da ortaya koyacağı projeler ile ulusal ve uluslararası bir öncü firma olma yolunda çalışmalarını sürdürecektir.
 
Yenilikçi, rekabetçi ve güven inşa eden bir vizyona sahibiz.
 
 
DEĞERLERİMİZ
Ürettiğimiz her projede, inandığımız şirket değerlerimiz yatar. Tüm çalışmalarımızda, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini biliriz ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.
 
Güvene Dayalı Çalışma
Çalışmalarımızda karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı bir ilişki esastır.
 
Dürüst ve Adil Olmak
Uluslararası kabul görmüş etik değerlere yasa ve yönetmeliklere istisnasız uygun davranmak.
 
Sorumlu Yönetim Anlayışı
Tüm çalışmalarımızda sorumluluk bilinci ile sonuç odaklı çalışmak.
 
Sürdürülebilirlik
Tüm paydaşlar (işveren, çalışanlar, tedarikçiler, taşeronlar vb.) ile ekonomik çevresel ve sosyal sorumluluklarının bilincinde kurumsal sürdürülebilir bir anlayış ile çalışmak.
 
Yenilikçi Olmak
Başkalarını taklit etmeden sürekli öncesinin üzerine koyarak geliştirmek.
 
Bağlılık – (Aidiyet)
Tüm paydaşların (işveren, çalışanlar, tedarikçiler, taşeronlar vb.) şirketin değerlerini özümseyerek güven ve saygıya dayalı sürekli ilişkiler kurmak.
 
Şeffaflık
Ticari sır niteliğindeki bilgiler dışındaki diğer tüm ilişkilerde şeffaf, dürüst ve net olmak.
 
Dayanışma
İyi günde ve zor günde yan yana beraber durmak
 
Tasarruflu Olmak
İsraf etmeden ve kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetlerle ihtiyaçları sağlamak.

Projelerimiz ve yatırımlarınız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, uzman müşteri temsilcilerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

10%
Drag View Close play